0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MOZAKA 25 Пара Симпатична Обетки Чудно Обетки Поставите Планета Астронаут на Месечината Ѕвезди Обетки Смешно Диносаурус Рипка Смолист Мечка Обетки Јагода Пе Шише за В

MOZAKA 25 Пара Симпатична Обетки Чудно Обетки Поставите Планета Астронаут на Месечината Ѕвезди Обетки Смешно Диносаурус

DEN 1252.80
Това е достапна

Износот

СМЕШНИ EARRING SET-Можете да добиете 25 забава обетки во различни стилови со една цел,вклучувајќи планета серија месечината ѕвезда астронаут обетки Апстракт лице, пеперутка, јајце,палета,шарени топката,смолист мечка розова и сина боја, облак бела, boba млеко чај розова и виолетова, жолта Гумени патка, daisy жолти и розови, зелени диносаурус,праска,Lollipop, шише за Вода, портокал, јагоди, Злато риба торба, црвена печурки и така натаму .доволно quanity и стил за вас да се избере соодветна earring да одговара на вашиот надворешен изглед.УНИКАТЕН ДИЗАЈН и ГОЛЕМИНА-смешни обетки поставени се дизајнирани во форма на една мини симпатична стил со различни светли бои, многу симпатична, носење на нив ќе се направи што повеќе атрактивни.Секој earring има различна големина (ве молиме погледнете го слика за големината), можете да изберат правото обетки според вашето секојдневно носење.МАТЕРИЈАЛ-Нашите шарени слатки weired обетки се направени од смола и легури, кои се лесни и доверлив материјал, нема да додадете многу товарот за вашите уши, носат безбедно,кожата пријателски,нема да предизвика непријатност.ШИРОКА ПРИМЕНА-Овие капка обетки се погодни за различни прилики, како подарок за жени или за секојдневна облека, роденден партии, холидеј патување, фестивалска, одмор, и така натаму, направи да изгледа шармантно и да освои повеќе комплименти.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - Кога ќе го добиете производот во рок од 365 дена, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте со нас во секое време, ние ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа се обидуваме се потрудиме да се направат нештата десно.Ние само се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг!.

За стоката

Слична стока во категоријата