0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Misaky Дедо Мраз Шапка,Божиќ Шапка Топло Кадифен Худ Шапка Црвено Нова Година Празнична Празник Партија

Misaky Дедо Мраз Шапка,Божиќ Шапка Топло Кадифен Худ Шапка Црвено Нова Година Празнична Празник Партија

DEN 134.16
Това е достапна

Износот

☃ Мека И Висок Квалитет : дедо мраз шапка направен од висок квалитет на кадифен.Црвено Кадифе ткаенина и двојно удобно лагер направи возрасни дедо мраз капи меки и добро чувство на допир.Мека удобно ткаенина за заштита на главата и косата, без иритација или пот!Рака мие,не се алергиски и Еко-пријателски.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

За стоката

Слична стока во категоријата