0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PESAAT Новороденче Болница Шапка Preemie Момчиња Девојчиња Beanie Солидна Бебе Бебе Капи Есен Зима

PESAAT Новороденче Болница Шапка Preemie Момчиња Девојчиња Beanie Солидна Бебе Бебе Капи Есен Зима

DEN 215.52
Това е достапна

Износот

100% Памук.Рака Мие Само.МЕКА ПАМУЧНА – Ова новороденче шапка е направен од висок квалитет на памук, обезбедување на природно противалергиски бебе beanie.Оваа супер меки, прилагодлив заврзана капа е мора да има суштинско значење за вашиот малку еден. 2 SIZE СО НЕЖНИ ВОДАТ - Нашето бебе шапка има 2 големина.Preemie : Капа Висина 4.9",Ширина 5.7";0-6 Месеци : Капа Висина 5.5",Ширина 6.3".ЗАБЕЛЕШКА:Ако вашето бебе тежи помалку од 5 кг и има мала глава,можете да изберете preemie големина.ФУНКЦИЈА : Мека, топла и дише нашите унисекс новороденче момче девојка капи, да обезбеди задржување на топлината давање на мајки и татковци парче на ум кога облекување на нивните деца на оние зиморничав дена.Лесно соодветни за секојдневно носење.КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Едноставен и модерен стил се направи бебе капи совршено пар со секое новородено облека, одлична за секојдневна облека.Симпатична јазол младата шапка прави вашето бебе повеќе слатки и привлечни.Мек и еластичен новороденче капи направи вашето бебе е слатка мала глава останува удобен и заштита на главата на новороденото бебе.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ ЗА БЕБЕ : Различни бои за да го изберете, овие разноврсна и стилски beanies се големи подароци за роденден или друг важен настан.Лесно соодветни за секојдневно носење.Модерен и функционален.Новороденче болница beanie користи висок квалитет памук,допира, меки и удобни.Симпатична мечка ушите и јазол се направи оваа beanie многу модерен.Супер меки, прилагодлив заврзана капа е од суштинско значење за вашето бебе.Бебето ќе се како носи тоа.

За стоката

Слична стока во категоријата