0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Дете Волнени Капи Деца Зима и Топло Beanies Капа за Мали Девојчиња Момчиња Двојно Пом

Бебе Дете Волнени Капи Деца Зима и Топло Beanies Капа за Мали Девојчиња Момчиња Двојно Пом

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

Поддршка за миење рака само.Материјал : 100% Растеглив Мека Акрилик.Унисекс pompom плетени зима топли капи за бебе, дете, малку момчиња и девојки.Висок квалитет, мека, симпатична, удобно, Светлина и топло.Шефот на мерење : 14.2"-18.11", Големина : 7.5" W X 7.5" L (Кога лежи рамно), 3.2" Секој Пом.Погоден за новороденчињата доенчиња и деца на возраст од 6-36 месеци.Прекрасна pompoms дизајн, едноставен, стилски, одлична за секојдневна облека, добра еластичност со вашето бебе расте.Нашата симпатична пом beanie чувајте ги вашите деца глава и уво топло во текот на зимата.Оваа beanie може да се носи на сите повик носат и исто така совршени за на отворено мода, Затворен и Отворен Божиќ, ладни зимски денови, секојдневно носење, повик, или семејство и роденден на подароци.Бебе-двојно pompom beanies капи,зима топла капа.Уживајте во екстра топлината што ќе го заштити вашето бебе дури и во најстудените зимски.

За стоката

Слична стока во категоријата