0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Голема Големина Премиум Опремени Со Рамни Бил Капа

Голема Големина Премиум Опремени Со Рамни Бил Капа

DEN 719.76
Това е достапна

Износот

100% Акрил.Опремени затворање.Рака Мие Само.Направени од 83% акрил, 15% волна и 2% P. У spandex.Една големина одговара на повеќето со растеглив flexifit бенд внатре, фитинг од Л до XXL големина(7 5/8 - 8).Круна мерки 4 инчи длабоки, 6 панели, изграден, висок профил.Бил мерки 2 3/4 инчи долг, рамен сметка, иста боја во рамките на законот.Мека и дебел материјал.Ако сте во потрага за опремени бејзбол капа дека е со висок квалитет и дебел материјал, youve најде вистинскиот!Нашата Голема Големина Премиум Опремени со Рамни Бил Капа се чувствува повеќе солидна од други опремени капи.Поконкретно, патентиран 210 Опремени со Flexfit обезбедува подебели headband на внатрешноста со повеќе поддршка, овозможувајќи за круната за да ја одржи својата купола форма подобро кога се носи.Круната предните панели се sturdily структурирана како добро, па тоа ќе го задржи својот облик многу добро.Тоа, исто така, има вентилација дупка на секој панел.Малку е рамна како што е прикажано на слики.Ги проверите.Ќе ги најдете многу добро направен!.

За стоката

Слична стока во категоријата