0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Девојка Сонцето Шапка Деца UPF 50+ Лето Кофа Капа на Малиот Игра Шапка Деца Отворено Заштита од Сонце Капи

Бебе Девојка Сонцето Шапка Деца UPF 50+ Лето Кофа Капа на Малиот Игра Шапка Деца Отворено Заштита од Сонце Капи

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

7" се вклопува 12-24 Месеци, 52cm/20.Заштита од сонце : Ова заштита од сонце капи се UPF 50+ заштита за да се заштити вашето бебе девојка од интензивна сонце, топлина и голема одржување на сончевите зраци надвор од вашите малечки кога игра отворено во летната сезона.Така ни дава шанса да ги споделите со нашите производи се обезбеди на вашето дете со пријатна летна носи искуство.Големината на 48cm/18.Време на испорака : Бесплатен превозот од USPS испорака во 7-15 работни дена. Тоа може да имаат малку боја разлика поради различни монитор.Без оглед на тоа каде сакате да одите, можете да се донесе нашето сонце шапка за да ги споделите вашето бебе девојка уживате во летото.Дизајн на широк обод ќе им понуди сенка на нејзиното лице и заштити вашите деца кожата.Мулти-цел за секојдневно носење, како и за активности на отворено.Нашите мали деца лето плажа кофа капи се прилагодливи брадата рака и можете да го прилагодите најдобро дебелина за вашиот убави девојки да му дозволи да имаат пријатна носи искуство.Повеќе Прилики : Ова бебе девојка лето кофа шапка одговараат на повеќе прилика.Во редок случај не можеме да се, се враќа на нашите деца лето капи се СЕКОГАШ бесплатно со НУЛА кавга.9" се вклопува 6-12 Месеци, 50cm/19.Удобно и грациозен материјал ќе се обезбеди пријатна носи искуство.Ви благодариме за вашето разбирање.Возраста е само за референца, можете да изберете големината според вашето бебе главата дебелина пред цел.5" се вклопува 2-4 Години, 54cm/21.Соодветна Големина : Нашите деца лесни сонцето кофа шапка ви обезбеди со толку многу големина опции како е можно.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Лесен и количка за удобен за носење.Ве молиме да користите нашата бебе девојка лето капа за да се поминат убаво лето!.Спектар на бои со деликатна модели ви овозможи слободен избор, па од срце да го изберат оној што мислите дека вашите деца ќе ги обожаваат!Нашите деца лето заштита од сонце кофа капи може да се заштити вашето бебе девојка мека кожа од интензивна сонцето и штетните УВ зраци, дизајн на широк обод обезбеди нејзината сенка и да се обезбеди нејзината има удобен и кул играње искуство во топла летна сезона.

За стоката

Слична стока во категоријата