0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Премиум Опремени Рамно Стакло Капаче - Црвена W33S69F

Премиум Опремени Рамно Стакло Капаче - Црвена W33S69F

DEN 683.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Волна.Опремени затворање.Рака Мие Само.Направени од 83% акрил, 15% волна и 2% P. У spandex.S/M (6 7/8 - 7 1/4) и L/XL(7 1/4 - 7 5/8) се достапни.Еластична бенд во внатрешноста на круната.Пред Сметка мерки 2 3/4 инчи Долг, рамен сметка, иста боја во рамките на законот.Круна мерки 3 3/4 инчи висок, 6 Панел, Изграден, висок профил.Ако сте во потрага за еден опремени бејзбол капа дека е со висок квалитет и дебел материјал, ќе го најде вистинскиот!Нашата Премиум Опремени со Рамни Бил Капа (редовни големини) се чувствува повеќе солидна од други опремени капи.Поконкретно, патентиран 210 Опремени со Flexfit обезбедува подебели headband на внатрешноста со повеќе поддршка, овозможувајќи за круната за да ја одржи својата купола форма подобро кога се носи.Круната е на главата на панели се sturdily структурирана како добро, па тоа ќе го задржи својот облик многу добро.Тоа, исто така, има вентилација дупка на секој панел.Малку е рамна како што е прикажано на слики.Ги проверите.Ќе ги најдете многу добро направен!Направени од 83% акрил, 15% волна и 2% P. У spandex.S/M (6 7/8 - 7 1/4) и L/XL(7 1/4 - 7 5/8) се достапни.Еластична бенд во внатрешноста на круната.Пред Сметка мерки 2 3/4 инчи Долг, рамен сметка, иста боја во рамките на законот.Круна мерки 3 3/4 инчи висок, 6 Панел, Изграден, висок профил.Мека и дебел материјал.Рака Мие само.Достапни во црна, кафеава, dk/морнарица, хедер/сива, црвена, кралската и бела.Увезени.Големина на : Мали-Средни Промоции може да се разликуваат во зависност од големината.

За стоката

Слична стока во категоријата