0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ultrafun Унисекс Спортски Сонцето Стакло Прилагодливи УВ Заштита од Сонце Шапка Капа за Плажа, Базен Голф, Тенис

Ultrafun Унисекс Спортски Сонцето Стакло Прилагодливи УВ Заштита од Сонце Шапка Капа за Плажа, Базен Голф, Тенис

DEN 790.80
Това е достапна

Износот

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Материјал : стакло е направен од 100% Полиестер, брз сува и влага wicking, погоден за топло лето.Прилагодлив : сонцето шапка карактеристики со прилагодливи кука и јамка затворање, погоден за обемот на главата : 54-60cm/21.2-23.6", одговара за мажи, жени и деца.Лесен .Прилагодливи кука и јамка затворање го направи удобност одговара;.Погоден за обемот на главата : 54-60cm/ 21.2-23.6".Една големина одговара за мажи, жени и деца;.Лесен и пренослив, направи да уживате во вашиот спортови и активности на отворено;.На стакло со гребенот ќе чувајте ги вашите очи и лице засенчени, UV Заштита Шапка;.Отворен врвот помогне да се зголеми breathability во текот на физичката активност.Тип : Спортски Сонцето Стакло.Материјал : Полиестер.Боја : Бонбони Боја.Шефот на Турнеја : 54-60cm/ 21.2-23.6" Пакет : Вклучуваат 5/6/10 компјутери* Сонцето Шапка.Патување, Струка За Патување.Тенис, Голф, Трчање, Џогирање, Спорт, Спортски.Кампување, Планинарење, Риболов, Музички Фестивал.Шопинг и секојдневно носење.Карактеристики : .Мека и удобност памучен материјал, брз сува и влага wicking сонцето стакло;Прилагодливи кука и јамка затворање го направи удобност одговара;Погоден за обемот на главата : 54-60cm/ 21.2-23.6".Една големина одговара за мажи, жени и деца;Лесен и пренослив, направи да уживате во вашиот спортови и активности на отворено;На стакло со гребенот ќе чувајте ги вашите очи и лице засенчени, UV Заштита Шапка;отворен врвот помогне да се зголеми breathability во текот на физичката активност.Патување, Позив, Trip Tennis, Голф, Трчање, Џогирање, Спорт, Athletic Camping, Планинарење, Риболов, Музика Festival Shopping и секојдневно носење.

За стоката

Type:
Sports Sun Visor

Слична стока во категоријата