0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ultrafun Унисекс Спортски Сонцето Стакло Прилагодливи УВ Заштита од Сонце Шапка Капа за Плажа, Базен Голф, Тенис

Ultrafun Унисекс Спортски Сонцето Стакло Прилагодливи УВ Заштита од Сонце Шапка Капа за Плажа, Базен Голф, Тенис

DEN 838.80
Това е достапна

Износот

100% Памук.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Материјал : стакло е направен од 100% Полиестер, брз сува и влага wicking, погоден за топло лето.Прилагодлив : сонцето шапка карактеристики со прилагодливи кука и јамка затворање, погоден за обемот на главата : 54-60cm/21.2-23.6", одговара за мажи, жени и деца.Лесни & Удобност : сонцето капа е многу мека кожа, пот-wicking и дише, тоа ќе направи да уживате во вашиот спортови и активности на отворено.УВ Заштита : На стакло со гребенот ќе чувајте ги вашите очи и лице засенчени.Отворете врвот помогне да се зголеми breathability во текот на физичката активност.Occassion : капа е одлично за на плажа базен голф, тенис и кошарка надворешни работи одење џогирање качување пешачење риболов cyclying патување струка музички фестивал на атлетските перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата