0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Chemglass CLS-2410-P02 Стерилни Големи Plug Печат Капа За 250 и 600mL Колба (Пакување од 5)

Chemglass CLS-2410-P02 Стерилни Големи Plug Печат Капа За 250 и 600mL Колба (Пакување од 5)

DEN 99.60
Това е достапна

Износот

Одговара за 250 и 600ml колба.Солидна колба капа.Капи за ткивна култура и суспензија култура колби.Vented капи функција 0.22 микрометар hydrophobic мембрана за гасна размена.Спакуван стерилни (гама irridiated).Капи за ткивна култура и суспензија култура колби.Солидна колба капа.Големи димензии, Vented капи функција 0.22 микрометар hydrophobic мембрана за гасна размена.Спакуван стерилни (гама irridiated).Големи димензии.

За стоката

Слична стока во категоријата