0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Целата Housewares чисто Стакло Аптека Јар-Памук Jar-Бања Складирање Организатор Канистри Сет на 3

Целата Housewares чисто Стакло Аптека Јар-Памук Jar-Бања Складирање Организатор Канистри Сет на 3

DEN 575.76
Това е достапна

Износот

Сет од 3 козметички пластични садови за складирање : L/M/S лесно за вашата организација и собирање.Одлично за чување на памук брисеви, памук топки, козметички влошки, бања соли и повеќе.Не само за бања, исто така совршено во кујната или дневната соба.Едноставен и чист дизајн, рачно изработени од стакло се направи вашиот живот, домот и елегантен.Големина : 4.5" D X 5.3" H/ 7.1" H/ 8.7" Х.

За стоката

Слична стока во категоријата