0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Halex, 2 во. Цврсти Канал Брадавица , 64320, по 1 на пакет

Halex, 2 во. Цврсти Канал Брадавица , 64320, по 1 на пакет

DEN 236.88
Това е достапна

Износот

Се поврзува 2 метални куќишта.Се користи за да се прошири должина на навој цврсти или МОС канал.Корозија-отпорни поцинкуван челик изградба.UL и АГЕНЦИЈАТА за безбедност на огласи.Стил : 2"x CLOSE во.Трговија Големина, 1 По Пакет.

За стоката

Слична стока во категоријата