0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JKDZYD фотоапарат Водоотпорен Batik Платно Рамената Ранец Одговара 13 Лаптоп Мажи Жени Патување Отворено dslr фото Сметководствена Tripod Видео Торба (Боја : Зелена, Големина

JKDZYD фотоапарат Водоотпорен Batik Платно Рамената Ранец Одговара 13 Лаптоп Мажи Жени Патување Отворено dslr фото

DEN 1500.00
Това е достапна

Износот

Водоотпорен материјал може целосно да се заштити опрема безбедно.На монтажни divider ви овозможува да се подели на торба според вашите потреби.Тоа е отпорен на вода до одреден степен, избегнувајте да го стави во вода или престој во rainstorm за долго време.Должината на рамо ремени е прилагодлив, може да се прилагоди во зависност од вашата ситуација.Удобно носејќи систем и товарот дизајн овозможи фотографи за да направите прекрасни сцени.На монтажни divider ви овозможува да се подели на торба според вашите потреби.Прилагодливи tripod рака , да ги задоволат вашите потреби.Комбинација на камера торба и рекреација ранец, со цврсти и издржливи надворешноста и нејзините поместена анти-шок внатрешни работи,тоа може да се заштити вашата камера од оштетување, прашина и гребнатини.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Комбинација на камера торба и рекреација ранец, со цврсти и издржливи надворешноста и нејзините поместена анти-шок внатрешни работи,тоа може да се заштити вашата камера од оштетување, прашина и гребнатини.Спецификации : Боја : Каки/Сива/Green Main Материјал : Водоотпорен Batik Платно(Главна)+Crasy Horese Кожа(Додатоци)Тип : Дигитални SLR Камера Backpack Closure Тип : zipper Outer Големина : 32*18*46cm(L*W*H)Внатрешна Големина : 27*13*16cm(L*W*H)Точка Тежина : 1400g Структура : 1*Главни торба+2*пред торба+1*патент торба+1*несакани торба+1*назад bag Package Листата : 1 * Камера Торба(Забелешка : Камера, Леќа, Tripod, Лаптоп, Телефон, Паричник и други Додатоци не се вклучени)Забелешка : Прирачник за мерење ќе предизвика грешки во мерењето на околу 1-2cm (0.Должината на рамо ремени е прилагодлив, може да се прилагоди во зависност од вашата ситуација.

За стоката

Слична стока во категоријата