0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NIZYH Камера Торба Shockproof Водоотпорен dslr фото SLR Камера Гласник Торба Случај Црна (Боја : Црна, Големина : 22 * 12 * 16cm)

NIZYH Камера Торба Shockproof Водоотпорен dslr фото SLR Камера Гласник Торба Случај Црна (Боја : Црна, Големина

DEN 12984.72
Това е достапна

Износот

Може да содржи камера тело, 1-2 стандард леќи и мали додатоци како што се паметен телефон, мемориска картичка полнење кабел и слично.Супер густа и висока густина бисер волна поставата и монтажни изолирање на подлога безбедно guard вредни уреди.Надворешниот е направен од поздравниот-доказ и нула-доказ 1000 D крпа.На водоотпорен дожд поклопецот е подготвено за случај на лоши временски услови.Може да се врши од страна на раката и рамото или фиксна за исцртување-бар кутија.Може да содржи камера тело, 1-2 стандард леќи и мали додатоци како што се паметен телефон, мемориска картичка полнење кабел и слично.Супер густа и висока густина бисер волна поставата и монтажни изолирање на подлога безбедно guard вредни уреди.Надворешниот е направен од поздравниот-доказ и нула-доказ 1000 D крпа.На водоотпорен дожд поклопецот е подготвено за случај на лоши временски услови.Може да се врши од страна на раката и рамото или фиксна за исцртување-бар кутија.

За стоката

Material:
1000D Water-resistant Cloth
External Size:
22 * 12 * 16cm / 8.7 * 4.7 * 6.3(L * W * H)
Item Size:
23.5 * 21 * 15cm / 9.3 * 8.3 * 5.9
Item Weight:
683g/ 24.1oz
Package Size:
23.7 * 21.2 * 15.2cm / 9.3 * 8.3 * 6
Package Weight:
695g / 24.5oz
Package including:
1 * Camera Bag :
1 * Shoulder Strap :
Only the bag is included. :
There is an adjustable divider in the main compartment. :

Слична стока во категоријата