0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SZRMCC IO Предизвика Кабел Hirose 6 Pin Женски 12V DC Адаптер за Basler Камера (1m IO Предизвика Кабел)

SZRMCC IO Предизвика Кабел Hirose 6 Pin Женски 12V DC Адаптер за Basler Камера (1m IO Предизвика Кабел)

DEN 1151.76
Това е достапна

Износот

Овој Адаптер е Одговара за Basler, Слики Извор, AVT индустриски камера, CCD Камера, Gig E Камера.Влез : 100-240 V AC 50-60 HZ 0.8 А. Излез : 12 V DC 2 A.Outport е Hirose 6 Pin Женски Конектор, Во исто конектор, постои I/O предизвика кабел за летање води, I/O Предизвика Кабел Должина е 39 Inches/1m (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Ова е НИ Приклучокот.Ако сакате велика БРИТАНИЈА Приклучок или Европски(ЕУ) Приклучокот, ве молиме оставете порака по купување.Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи.Обезбедува добри конекции за вашиот апарат и камера додатоци, овозможувајќи ви лесно да се изгради на целиот камера систем.Вршење на разни професионална фотографија.Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.

За стоката

Слична стока во категоријата