0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SZRMCC XLR 4 Pin Машки да Фишер 12 Pin Женски 4 Port P-допрете Женски Центар Splitter Моќ Кабел за Фантомски VEO V640S V641S V642S Голема Брзина Камера

SZRMCC XLR 4 Pin Машки да Фишер 12 Pin Женски 4 Port P-допрете Женски Центар Splitter Моќ Кабел за Фантомски VEO

DEN 1871.76
Това е достапна

Износот

Оваа Власт кабел Одговара на власт вашиот Мандрак VEO V640 S / V641 S / V642 S Голема Брзина Серија Камери користење на Надворешен Антон Bauer или IDX Батеријата со 4 Pin XLR Женски Порта.Има 4 Port P-допрете Женски дистрибутер, Со овој Power Tap дистрибутер, ќе може да се прошири на било која Власт Допрете за да се сместат до четири одвоени.дополнување повеќе безжични приемници, кои, on-board набљудувачите и модни додатоци од една камера батеријата.Приклучете : XLR 4 Pin Машки Конектори.Додаток B : Фишер 12 pin Женски Конектор.Приклучокот C : 4 Port P-допрете Женски Конектор.Кабел Должина : 118inches/3m (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Секој кабел ние произведуваме е точно тестирани и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи,Ние сме посветени на сите производи се квалификувани и високо-квалитетни.Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи.Обезбедува добри конекции за вашиот апарат и камера додатоци, овозможувајќи ви лесно да се изгради на целиот камера систем.Вршење на разни професионална фотографија.Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.

За стоката

Слична стока во категоријата