0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
500-Pack Тешки 4 Инчи (18lbs) Zip Кабел Вратоврска Надолу Рака Жица Ув Црна Најлон Заврши

500-Pack Тешки 4 Инчи (18lbs) Zip Кабел Вратоврска Надолу Рака Жица Ув Црна Најлон Заврши

DEN 291.60
Това е достапна

Износот

500 кабел врски; 2,5 mm широк. 4" долго, 18 фунти затегнувачка цврстина оценка.УВ Отпорни на црно.Тешки најлон пластични не може да биде скршен лесно.Изграден за да се справи со времето температурни варијации.Премиум Комерцијални Одделение Најлон Кабел Врски. 500 врски - 2,5 mm широк од 100 мм долго - Црна.Овие премија, комерцијални одделение најлон кабел врски биле лабораториски тестови за функција и на квалитетот и може да се справи со тешките временски услови.Направени од ' рѓа-отпорни и корозија-отпорни, морски одделение најлон пластика, овие врски се силни и тешко да се скрши.Производот е поддржана од страна на не-кавга Една Година Гаранција од дефекти. 500 врски. 2.5 mm, широк од 100 мм долго.Црна.Тешки морски одделение најлон пластични не може да биде скршен лесно.Лабораториски тестови за функција и издржливост - може да се справи со влажна и солени услови.'Рѓа и отпорен на корозија.Времето отпорни : изграден за да се справи со големи временски температурни варијации.Една Година Гаранција против изработка и дефекти.

За стоката

Слична стока во категоријата