0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
G-ЌЕ Најлон Кабел Врзуваат за Прицврстување & Машина Toolkit - 1 Кабел Вратоврска Пиштол & 4+6+8 Инчен Избрани Големини Поштенски Врски (300 Пак, Црно-Бели) - Сина Пиштол со Ерг

G-ЌЕ Најлон Кабел Врзуваат за Прицврстување & Машина Toolkit - 1 Кабел Вратоврска Пиштол & 4+6+8 Инчен Избрани

DEN 1838.40
Това е достапна

Износот

???? [Температура Отпорни] -40°F до 185°F (-40°C до 85°C).Заклучување на Кабинетот Обврзувачки Закачалка DIY Декоративна Рамка Велосипеди во Пакет Транспорт Двор Мебел Одредување Инсталирате Возен Метални Сталажи Врска Рамка, итн.Предлози за Избор на Тензии Вредност : .Високо отпорна на екстремни температура, тешките временски услови, и УВ. ???? [Затворен .Сина zip вратоврска пиштол со Ергономски се Справи со 6 инчен Бело – 100 КОМПЈУТЕРИ; 8 инчен Црно – 100 КОМПЈУТЕРИ.Тензија вредност се зголемува од 0 до 2. Можете да го поставите максималниот напон вредност на zip вратоврска пиштол од страна на tunning црна thumbwheel во справи.Направен од висок стандард најлон со индустриска сила. ???? [Затегнувачка Цврстина] Ултра силна погодна за тешки задачи.Чекор 3 : се Повлече чкрапалото постојано со само една рака додека тензија достигне максимална тензија вредност поставување на zip вратоврска пиштол, а потоа zip вратоврска ќе биде енергично се намали автоматски;. (Нејзините не недостаток или квалитетот проблем кој алатка треба да биде ориентирана на овој начин - едноставно затоа што таков вид на алатка е дизајнирана да работат на овој начин);.Тензија Вредност Опсегот [0~1] : .Чекор 2 : Внесете ја опашката на zip вратоврска во муцката на кабелот вратоврска пиштол, притиснете го копчето за опашка со забите на страната со knurled вилица во муцката на пиштол, бидете сигурни дека ќе го задржи малку сртовите на вратоврската заврши ангажирани со knurled вилицата на пиштол, и муцката на кабелот вратоврска пиштол мора да се притисне против тока на кабелот вратоврска.Пакет Дневни Потреби Контрола Лабава Јажиња Печат на Одредени Типови на Пакети Жици Работа Пакет Домати и Други винова Лоза Одредување на Жици, итн.19 инчен (2. Ако тоа е првично малку беспомошна, можете да користите пад на лесното масло или шут на МД (и тогаш масло).✂ [Кабел Вратоврска Пиштол] Важечки за сите кабелски врски со ширина 0.

За стоката

Слична стока во категоријата