0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Wiremold Пластични Неметални Raceway, Проширување на Моќ, На Ѕидот 2-Банда Кутија, Бела, NMW3-2

Wiremold Пластични Неметални Raceway, Проширување на Моќ, На Ѕидот 2-Банда Кутија, Бела, NMW3-2

DEN 246.96
Това е достапна

Износот

ПРОШИРУВАЊЕ на МОЌ : На ѕидот 2-банда кутија е совршен кабелот организаторот.Таа содржи сè за да се скрие и да се организираат оние неуредна кабли.Се вклопува dimmer прекинувачи, како и стандардна големина прекинувачи и места. 1 7/16 инчи длабоки.ПОДОБРЕН ДИЗАЈН : На ѕидот 2-банда кутија карактеристики на елегантни профил и лесен-за-инсталирање на дизајнот, што го прави совршено решение за не-го-си инсталации.ПОЛЕСНО ДА го ИНСТАЛИРАТЕ ОД МЕТАЛ RACEWAY : Кабел raceway се користи за инсталирање на детектори на чад, таванот фанови и светлосни тела или други круг-базирани тела.Одлично за додавање на моќ или комуникации да rec соби или дома канцеларии.WIREMOLD КВАЛИТЕТ : Wiremold производи работат заедно беспрекорно да се спаси инсталација време, обезбедувајќи зголемена флексибилност и продуктивност во средини кои се движат од станбени живеалишта и образовните институции да простории за состаноци и здравствените установи.ДОДАДЕТЕ СТИЛ : Надградба на вашиот дом или канцеларија со стил, и иновации.Додадете совршен завршувањето на допир да вашиот дом или канцеларија, доставување на напредни карактеристики за подобрување на секојдневниот живот, додека дополнување било оркестарот.Стил : 2-Банда Кутија | Боја : Бела.

За стоката

Слична стока во категоријата