0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Fixmatti Жените Jumpsuit Ниска V Вратот Drawstring Waisted Долго Панталона Romper Облека

Fixmatti Жените Jumpsuit Ниска V Вратот Drawstring Waisted Долго Панталона Romper Облека

DEN 599.76
Това е достапна

Износот

60% Памук, 35% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање.Без ракави Долг ракав секојдневен jumpsuit.Црисс крст заврши ниска V вратот.Прилагодливи drawstring вратоврска половината.Висок појас слим џогирање долго панталона.Повик,забава,работа,секојдневно дневна носат. 60% Полиестер,35% Rayon, 5% Spandex; Мека, удобен ткаенина.Drawstring ремени висок појас долго панталона, тенок одговара им даде на вашиот убав криви.Пар високи потпетици, долги обетки и ѓердан, својата совршена 10. Со јакна грб и патики за outwear, одговара за клубот,партија, бар,кафуле, паб, одмор дома секојдневен носат. 5'4 129 lbs, порачувам Мали. 5'5" 130 кг, 36-26-38 носат Smalll.Боја : 03-сина | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. 1 Парче Jumpsuit за мода жените. 2 стилови; без Ракави или со Долги ракави.Одговараат за различни прилики. 60% Полиестер,35% Rayon, 5% Spandex; Мека, удобен fabric Wrap длабоко V деколте, за секси изглед, биста не е пораби заедно, може да се користат brooche да се задржи close Drawstring ремени висок појас долго панталона, тенок одговара им даде на вашиот убав curves Pair на високи потпетици, долги обетки и ѓердан, својата совршена 10 With јакна грб и патики за outwear, одговара за клубот,партија, бар,кафуле, паб, одмор дома секојдневен носат.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

За стоката

Слична стока во категоријата