0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dokotoo Жените Лабава Ракави Jumpsuits Прилагодливи Шпагети Рака Еластичен Долго Панталона Romper Jumpsuit со Џебови

Dokotoo Жените Лабава Ракави Jumpsuits Прилагодливи Шпагети Рака Еластичен Долго Панталона Romper Jumpsuit со Џебови

DEN 623.76
Това е достапна

Износот

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Dokotoo Жените Jumpsuits се прави со лесни и меки материјали, кои се мазна, еластична и растеглив, флексибилен и да се дише, удобен за носење.Да не се види преку.Функција : Едно Парче Ракави Jumpsuits, Два Странични Џебови, Полна Боја, Растеглив Долги Панталони Jumpsuit, Прилагодлив Шпагети Рака, Лабава Одговара, Секојдневен Стил.Натпревар : Одлично со јакна, патики, Сандали, Потпетици и Плажа капа за outwear.Совршен jumpsuit за вашиот летен.Носи јакна со текот на широк нога jumpsuit /фустан на ладно време.Ocassion : Еластична waisted едно парче мода долго jumpsuit погоден за плажа, забава, одмор, канцеларија, streetwear, саем, коктел, секојдневниот живот.Пакет Содржина : 1 x Женска Jumpsuits.Овие додворувања и удобно без ракави jumpsuits се совршен облека избор за жените едно парче дизајн може лесно да бидат облечени нагоре или надолу.Мека.дише.лесен материјал.Кул и удобно против кожата.Прилагодливи шпагети рака според вашиот comfortability. 1)П : Што се перење инструкции за маици?.О : за Лесно да се грижи за, или рака мие или машина за миење. 2)П : Што е материјал од?.О : за Нејзините направени за Полиестер и Spandex, што го прави повеќе удобен против кожата. 3)П : јас обично се носат со Средна големина , што големината јас треба да ред?.A : Можете да изберете, според нормалната големина, нашите големина се НИ стандардна големина.Ако тоа не се погодни, ние може да ја промените големината за вас бесплатно. 4)П : што Правите кога враќање политика ако јас не го сакал тоа?.О : Доколку вашата цел е испорачуван , можете бесплатно да го вратите.Ако тоа е предаден од продавачот, можете да го вратите во рок од 30 дена.Овие додворувања и удобно без ракави jumpsuits се совршен облека избор за жените едно парче дизајн може лесно да бидат облечени нагоре или надолу.Мека.дише.лесен материјал.Кул и удобно против кожата.Прилагодливи шпагети рака според вашиот comfortability.

За стоката

Слична стока во категоријата