0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Meza Планината Кабина Симулатор Панел за Полнење - Пре-Сече Алуминиум Легура Лет Sim Монтажа Поставете - Компатибилен со Logitech, Saitek & Саќе Yokes, Гас Панели - Со LED Светло Бар

Meza Планината Кабина Симулатор Панел за Полнење - Пре-Сече Алуминиум Легура Лет Sim Монтажа Поставете - Компатибилен

DEN 6719.76
Това е достапна

Износот

Панел себе е пре-сече во сите места каде инструменти треба да биде.2" дебела клупи. ✈️ ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Добиете вашата алуминиум легура кабина панел комплет од бренд можете да им верувате!Контактирајте со нас ако не беа задоволни со опрема што сте го добиле и ние ќе го направи тоа право. 2 × Лет Гас Квадрант.Притиснете овие со рака и го конфигурирате вашиот опрема веднаш.6 инчен над маса,Ова не го блокира погледот да го следи и да биде во можност да се инсталира инструменти сите треба.

За стоката

Слична стока во категоријата