0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DOSTYLE Стрелаштво Takedown Извивам Лак и Стрела Поставите Лов Долг Лак за Полнење за на Отворено Снимање Обука

DOSTYLE Стрелаштво Takedown Извивам Лак и Стрела Поставите Лов Долг Лак за Полнење за на Отворено Снимање Обука

DEN 1735.20
Това е достапна

Износот

ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН-Овој Извивам Лак и Стрела Поставите Стрелаштво е едноставна наменета за почеток,наменети за ДЕСНАТА РАКА стрелците,многу лесен за употреба.ВИСОК-КВАЛИТЕТ - Тешко Дрво Столб.Силна fiberglass ногата.Мала тежина дрвен столб,може да се симнат.Квалитетот тестирани и обезбедена за максимална издржливост.УДОБЕН ЗАФАТ-на столб е ергономски дизајниран со заоблени рабови и казна заврши дрвена рачка која ќе ви овозможи да се вашите најдобри искуства додека цел на вашата целна на вашата целна снимањето конкуренција игра.ПАКЕТ : 1 x столб(со стрелките на одмор), 2 x лак екстремитети, 1 x лак string,1 x 3 Цевка Quiver , 5 x Стрели,1 x Рака Стража,1 x Прст Стража,4 x Стрелаштво Целна Помине Игли,6 x Целна Лица.

За стоката

Слична стока во категоријата