0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cozylkx 1000pcs Само Лепило Точки - 0.39 Инчен Дијаметар Леплива Назад Монети Кука & Јамка Точки Ленти за на Училиште, Канцеларија, Дома, Жолта

Cozylkx 1000pcs Само Лепило Точки - 0.39 Инчен Дијаметар Леплива Назад Монети Кука & Јамка Точки Ленти за на Училиште,

DEN 324.96
Това е достапна

Износот

Висок квалитет на полиестер+најлон ткаенина направи тоа трајни да ја користите.Назад материјал е лепак филм кој го направи тоа лесно да лупам исклучување, заштедувајќи ви време.На Јадицата & Јамка страна на мат површина се залепени, и тие може да се лупено надвор да се држиме за производот.Силна вискозност, не е лесно да ги тргнеме.Големина : 5 големини да се избере, 10/ 15/ 20/ 25/ дијаметар 30ММ.Многу бои да се избере, 1000pcs/ пакет. (1pcs=1hook + 1loop).Овие лепило точки има карактеристика на висока вискозност и лепливоста која ја направат совршена за мазни површини, како што се хартија, пластика, стакло, кожа, хардвер, итн.Cozylkx Само Лепило Точки може да се користи за добивање на предмети фиксна.Одлично за училишни проекти, организација целиот дом, канцеларија и така натаму.Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет!Cozylkx Само Лепило Точки - Леплива Назад Монети Кука & Јамка Само Лепило Точки Ленти Функција : Предмет Тип : Точки Ленти Материјал : Полиестер+Најлон Големина : 5 големини да се избере, 10/ 15/ 20/ 25/ 30ММ Боја : Црвена, Зелена, Сина, Црна, Жолта, Бела Пакет се вклучени : 1000 x Авто Лепило Точки.

За стоката

Слична стока во категоријата