0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Xbox 360 Рок Бенд Посебно Издание

Xbox 360 Рок Бенд Посебно Издание

DEN 1558.80
Това е достапна

Износот

Музиката ги спојува сите жанрови на рок и вклучува многу господар снимки од легендарниот уметници.Поддржува преземање содржини за кој никогаш не завршува предизвици.Формата на вашиот сопствен бенд, се создаде и да ги прилагодите на вашите сопствени рокер, и патуваат на брз пораст на слава насекаде низ светот.Во прилог на 45 песни наведени подолу, Рок Бенд исто така, ќе има 13 песни кои се движат од голем број на формирани бендови на до-и-доаѓаат независни уметници кои може да се отклучи како што игра во текот на играта. "Портокал Здроби" Iron Maiden "Стартувај на Хилс"* Foo Борци "да Научат да Летаат" Metallica "Enter Sandman" Нирвана "Во Цут" Камен Храмот Пилоти "Vasoline" Weezer "Велат дека Тоа Ain 't Па" Кршејќи Тикви "Херувим Рок" Radiohead "Лази" Beastie Момчиња "Саботажа" Дупка "Славен Кожа" Ѓубре "Мислам дека јас сум Параноичен" Soundgarden "Црна Дупка Сонце" Коприва "Главна Сторителот" Кралици на Камено Доба "Оди Со Тек" Потези "Reptilia" Џет "Се Што Ќе Ми Биде Девојка" OK Go "Тука Оди Повторно" Девет Инчи Ноктите "Раката Што го Храни" Pixies "Бран на Осакатувањето" Yeah Yeahs "Мапи" Red Hot Chili Peppers "Dani Калифорнија" Coheed & Cambria "Добредојде Дома" Последиците Момче "Мртви при Пристигнувањето На" Убијци "Кога Сте Биле Млади" Нова Pornographers "Електрична Верзија".Искуство 4 музички игри во 1господар доведе гитара, бас гитара, тапани и вокал.

За стоката

Слична стока во категоријата