0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SIMGAL RGB Gaming Mouse Звучници, USB, Оптички Компјутер Глувци со RGB позадинско осветлување, 6 Прилагодливи DPI До 6400, Ергономски Гејмер Лаптоп КОМПЈУТЕР Глувчето со 7 Програмаби

SIMGAL RGB Gaming Mouse Звучници, USB, Оптички Компјутер Глувци со RGB позадинско осветлување, 6 Прилагодливи DPI

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

Ергономски Работи и со сите големи Игри Компјутери Брендови и Гејминг Лаптопи.SIMGAL 905 е уникатно дизајниран игри глувчето за сите гејмер-девојки таму.Спортски шарени LED светла, овие глувчето се идеални за уживање омилени видео игри.Овој КОМПЈУТЕР жичен глувчето избира најдобрите рака големина погодна за сите рака форми, многу лесно за гејмер да се контролира било копче на тоа.Во меѓувреме овој глушец не е само за гејмер, но исто така совршени за дневна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата