0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TMEI 2 Пакет Поставите Деца Стрелаштво Лак Стрелка Играчка Поставена на Отворено Лов се Игра со 2 Лак 20 Вшмукување Чаша Стрели 2Target & Quiver,LED Светло До Функцијата Играчка

TMEI 2 Пакет Поставите Деца Стрелаштво Лак Стрелка Играчка Поставена на Отворено Лов се Игра со 2 Лак 20 Вшмукување

DEN 1007.76
Това е достапна

Износот

Курва со Цел рака-око координација со кул снимање игри!Одлично за внатрешна и надворешна игра се добро како почетник стрелци.Зошто да се одбере оваа светлина до стрелаштво сет?.Светлосни Ефекти : .LED Светлата им помага на децата да имаат за цел полесно на цели и може да се игра со дури и во текот на ноќта!.Повеќе Стрели : .Спротивно на нашите конкуренти, ви нудиме 10 безбедно, вшмукување чаша стрели, така што можете да имаат дури и повеќе да се забавуваат пред да мора да се оди назад и се соберат вашиот отпуштен стрели.Материјал : .висок квалитет не-токсични АБС материјал кој обезбедува здрав изгради за долго-траен перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата