0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WSND 3D Метал Ѕид Уметност, Креативни рачно изработени Гинко Лисја, Природата Home Art Декорација и Модерна Светлина Луксузни Подароци за StudyLiving RoomBedroomArtworkhotel

WSND 3D Метал Ѕид Уметност, Креативни рачно изработени Гинко Лисја, Природата Home Art Декорација и Модерна Светлина

DEN 6959.04
Това е достапна

Износот

Метал Ѕид Оркестарот Големина : (120cm*60см/48*24inch)Едноставен, но луксуз.за димензионални заврши со злато сликарство.Совршен за секој модерен инспирирани домашен амбиент.Направени од издржлив железо метал материјал може да им служи на вашиот дом за многу години.Како Ѕид Уметност : прикажува во современ стил дома како фокусна ѕид décor.Создава елегантна завршница на вашата дневна соба,ѕид,дома,трпезарија,бар,канцеларија,хотел и на отворено.Како Подарок : Совршен за секој гледа за да додадете декоративни ѕидот на уметност до нивниот дом.Направени од издржлив железо метални материјали.Оваа скулптура декорација прави куќа затоплување подароци,бизнис подарок,или значајни подароци.Рачно изработени Занаетчиски : овој метал ѕид уметност има исклучителна изглед.шарени и сјајна.ѕидот уметност е животот на соба, квалитетот е тешко,Фина изработка,Не е лесно да ' рѓа.Услуга : 100% Нов Квалитет, 24 Часа Топла И Пријателска Услуга, Ако Имате Било Какви Сомнежи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ние сме убедени дека ќе бидете исклучително задоволни од вашите слики.Големина : 120cm*60см(48*24inch) Име : ѕид декорација метал Материјал : ковано железо Слика формат : три-димензионални Тежина : 2.15 kg Процес : рака фалсификување, анти- ' рѓа третман, составен заварување, мет сликарство Предмет : дневна соба, спална соба, трпезарија, студија, клуб, хотел Ние ве советуваме да се остави простор од околу 3,5 см помеѓу секој панел кога виси на сет на платна.Ова е модерен начин за да го олеснат ѕидовите од вашиот дом.Боја ќе бидат пристрасни кога снимање, како и боја на производот зависи од вистинскиот производ.Од прирачник за мерење ќе има грешка на 1-3cm, оваа ситуација не е голем квалитет проблем, ве молиме да се разбере.

За стоката

Слична стока во категоријата