0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3M UR2-JAR500 Scotchlok ИДЦ Задник Конектор Тегла, 500 Парче, Црвена

3M UR2-JAR500 Scotchlok ИДЦ Задник Конектор Тегла, 500 Парче, Црвена

DEN 14107.20
Това е достапна

Износот

Продажба Единица : СЕКОЈ.Бренд : 3 M.Трговско Име : Scotchlok. 3 M Број : UR2-JAR500. Конектор Тип : IDC.На 3 M Scotchlok црвено IDC е уште еден квалитетен производ од 3 M.Оваа IDC е компатибилен со СЛИК изолација.Поддржани жица големина се 26 awg до 19 awg.Максимална outisde дијаметар на изолација оваа ИДЦ можат да работат со е 0.082 во.Меѓу сите други аспекти на овој производ нуди следниве отпорни својства : хемиски отпорни.

За стоката

Слична стока во категоријата