0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Jefferies Чорапи Бебе Девојки Новороденче Мазна Микрофибер Хулахопки 3 Пар Пакет

Jefferies Чорапи Бебе Девојки Новороденче Мазна Микрофибер Хулахопки 3 Пар Пакет

DEN 332.16
Това е достапна

Износот

84% Најлон, 16% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Ова е 3 пар пакет на хулахопки.Трансферот на совршен боја за вашата гардероба.Види големината на табелата за детален големината информации.Луксузен се чувствуваат со spandex па дури и мајка ми ќе сакате еден пар.

За стоката

Слична стока во категоријата