0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3 Тркала Удар Скутер за Деца со Тркала LED Светла и Количка и Седиште Виткање,се Седи и се Возеше на Децата Скутер Трепка Тркала Портокал Плус Седиште

3 Тркала Удар Скутер за Деца со Тркала LED Светла и Количка и Седиште Виткање,се Седи и се Возеше на Децата Скутер

DEN 1780.80
Това е достапна

Износот

⚡️ ЗАБАВА KIDDIE ВЕЖБА - 2-во-1 подарок што предизвици традиционалните scooting на начин што е повеќе да се забавуваат.Отстранлив флип-out седиште и нога подлога им овозможува на вашето дете да scoot седи или стои. ⚡️ ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ - го Донесе на игралиште или на локален парк на пригоден начин.Овој компактен скутер е лесен доволно за да се носат, се вклопува во багажникот на автомобилот, и лесни за складирање. ⚡️ МОЌ БЛЕСКАВ ТРКАЛА - малечки enamored со LED светло-up тркала технологија.Блицот на виножито бои е и возбудлива атракција за децата и поттик за безбедност и сигурност. ⚡️ ЛЕСНО ПРИЛАГОДЛИВИ-ЗАФАТ HANDLEBAR - дршката висина нуди 3 корекција.На lean-да-се управува технологија овозможува потпрена, наместо на вртење, за контрола на возење, за подобра рамнотежа и координација. ❤ ❤ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на Kekebest!.

За стоката

Слична стока во категоријата