0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
kwmobile Копче за Капакот Компатибилен со ФОЛКСВАГЕН Седиште, шкода - Сребро.

kwmobile Копче за Капакот Компатибилен со ФОЛКСВАГЕН Седиште, шкода - Сребро.

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со "ФОЛКСВАГЕН" : До - Caddy - Jetta - Бора - Златица - EOS - Голф 4/5/6 - Поло - Passat 3 BG/3Б - Scirocco - Touran - Tiguan - Touareg - T5 - Multivan 5 - Sharan - Транспортерот, "Шкода" : Fabia 1 - Octavia 2 - Врвен - Roomster - Citigo - Yeti , Седиште : Altea - Леон - Ibiza 4 - Mii (Плата.СИЛНА : Метален клуч покрие направени од цинк легура е силен и издржлив, заштита копчето од гребење и оштетување.СИГУРНО : На завртката-за инсталација се обезбеди оваа метал случај останува во место.KEYCHAIN : На keychain вклучени во испораката ви овозможува да ги чувате вашиот автомобил копче со другите.ЗАБЕЛЕШКА : за Инсталација е потребно.Шрафцигер предвидено.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со "ФОЛКСВАГЕН" : До - Caddy - Jetta - Бора - Златица - EOS - Голф 4/5/6 - Поло - Passat 3 BG/3Б - Scirocco - Touran - Tiguan - Touareg - T5 - Multivan 5 - Sharan - Транспортерот, "Шкода" : Fabia 1 - Octavia 2 - Врвен - Roomster - Citigo - Yeti , Седиште : Altea - Леон - Ibiza 4 - Mii (се Обрне внимание на обликот на вашиот клуч)СИЛНА : Метален клуч покрие направени од цинк легура е силен и издржлив, заштита копчето од гребнатини и damage SECURE : завртката-за инсталација се обезбеди оваа метал случај останува во place KEYCHAIN : На keychain вклучени во испораката ви овозможува да ги чувате вашиот автомобил копче со others NOTE : Инсталација е потребно.Шрафцигер предвидено.Обемот на Delivery1x Метален Клуч Покрие Компатибилен со "ФОЛКСВАГЕН" Седиште, "шкода".

За стоката

Слична стока во категоријата