0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Алармот Паника Копчето, Интелигентни Врата Пристап Сопственост Прекинувач со Копче, Преносни Security Кодот за Исклучување на Уредот што се Користи во Анти‑Кражба Ал?

Алармот Паника Копчето, Интелигентни Врата Пристап Сопственост Прекинувач со Копче, Преносни Security Кодот за

DEN 312.00
Това е достапна

Износот

Постојат три терминали : COM NO NC Пакет Листа : 1 x Паника Копче1 x Key2 x Завртка.Не може да се користи сам, треба да биде со други домаќин (не е вклучен) или додатоци (не е вклучен), како што се : копче + домаќин (не се вклучени) + звук светло за аларм (не се вклучени). Не може да се користи сам, треба да биде со други домаќин (не е вклучен) или додатоци (не е вклучен), како што се : копче + домаќин (не се вклучени) + звук светло за аларм (не се вклучени).

За стоката

Item Type:
Panic Button
Material:
ABS
Rated Voltage:
250V
Rated Current:
300mA
Connection Method:
COM., N/O
Normally open/normally closed general. :
There are three terminals:
COM NO NC
Package List:
1 x Panic Button :
1 x Key :
2 x Screw :

Слична стока во категоријата