0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SALUTUY Burglar Безбедност Аларм, Dustproof Бела Магнетен Сензор Висока Јачина на звук Мини за Дома

SALUTUY Burglar Безбедност Аларм, Dustproof Бела Магнетен Сензор Висока Јачина на звук Мини за Дома

DEN 633.60
Това е достапна

Износот

Лесно се монтира со лепило, само треба да лупам и стап.Супер висока 90 d B алармот, вие не ќе го пропушти тоа.Магнетен сензор вклучите откривање на влез заштита на вашиот дом или канцеларија без разлика дали сте во или надвор.Супер еколошка одржливост и стабилност, уживајќи тешко носи квалитет.Dustproof и превенција,долг животен век на тоа.Лесно се монтира со селотејп за прозорец или врата.Магнетен сензор префрлете се детектира влез заштита на вашиот дом или канцеларија каде што се во или надвор,погодни за семејства, станови, апартмани, мобилни домови, станови, канцелариски згради, хотелски соби, гаражи,идеален влез предупредување!Карактеристики : Лесно се монтира со лепило, само треба да лупам и стап.Супер висока 90 d B алармот, вие не ќе го пропушти тоа.Супер еколошка одржливост и стабилност, уживајќи тешко носи квалитет.Dustproof и превенција,долг животен век на тоа.Магнетен сензор вклучите откривање на влез заштита на вашиот дом или канцеларија без разлика дали сте во или надвор.Предупредување врата / прозорец налепница се добива бесплатно во пакет.Управувани од страна на 3pcs на 1. 5 V LR44 / AG 13 копчето ќелија ( вклучена ), ултра-долго чекање.Спецификации : Тип на Сензор : Alarm Alarm Тип : Sound Material : Plastic Color : White Size (L * W * H) : 6.5 * 3.1 * 2cm / 2.6 * 1.2 * 0.8 in Package Тежина : 34g / 1.2 oz Package Листа : 1 * Магнетна Sensor1 * Магнетна Bar3 * LR44 копчето батерии.

За стоката

Слична стока во категоријата