0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
01 ABS Аларм Сензор на Допир, Гласна Врата Сензор, Црна за Дома 3.92.11.0 во Хотел

01 ABS Аларм Сензор на Допир, Гласна Врата Сензор, Црна за Дома 3.92.11.0 во Хотел

DEN 1461.60
Това е достапна

Износот

100% Сосема Нов и одличен квалитет. 120db ултра висока алармот ѕвони.Усвојува АБС материјал, лесни, antirust и издржливи.Кога ќе го инсталирате на допир сензор во вашиот дом, канцеларија или фабрика, тоа ќе ѕвони да аларм еднаш деца отвори вратите и прозорците или кражба на прекини во.Можете лесно може да се обеси на внатрешната врата се справи во што нема потреба од специјални жици, се вклучи и гласно алармот ќе се исплашат далеку несакана напаѓачите, така заштита на вас и вашите семејства.

За стоката

Слична стока во категоријата