0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Алармот Паника Копчето, Компатибилен со Home Security System, Притисни Копче за Префрлање Станица за Болници, Пензионерски Домови, Трговски Центри и Паркови

Алармот Паника Копчето, Компатибилен со Home Security System, Притисни Копче за Префрлање Станица за Болници, Пензионерски

DEN 189.36
Това е достапна

Износот

Копчето доаѓа со исклучителен изглед и висок степен, и елегантна бела боја е со разновиден стил.Спецификација : Предмет Тип : Паника Button Material : ABSRated Напон : 250 VRated Струја : 300m AConnection Метод : COM.Постојат три терминали : COM NO NC Пакет Листа : 1 x Паника Копче1 x Key2 x Завртка.Не може да се користи сам, треба да биде со други домаќин (не е вклучен) или додатоци (не е вклучен), како што се : копче + домаќин (не се вклучени) + звук светло за аларм (не се вклучени).Структурата е разумна, а дизајнот е хуманизирано, повеќе корисно да го користи, да бидат во вашиот повеќе погодност. Структурата е разумна, а дизајнот е хуманизирано, повеќе корисно да го користи, да бидат во вашиот повеќе погодност. Материјалот на таблата се увезува висок степен на отпорност, висока температура отпор, се добро се заврши., N/ONormally отвори/нормално затворена целина.

За стоката

Item Type:
Panic Button
Material:
ABS
Rated Voltage:
250V
Rated Current:
300mA
Connection Method:
COM., N/O
Normally open/normally closed general. :
There are three terminals:
COM NO NC
Package List:
1 x Panic Button :
1 x Key :
2 x Screw :

Слична стока во категоријата