0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
homozy Безжична Вибрации Аларм со Далечинско

homozy Безжична Вибрации Аларм со Далечинско

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

2. 1 година за долго траење на батеријата, ја елиминира честа замена на батеријата проблеми, да ви даде долготрајно чувство на сигурност;. 1. Компактен дизајн, без разлика дали сте дома или надвор од канцеларија да ви донесе заштита на сите азимут, нека се чувствувате борат за да уживаат во животот;.Јас.Електрични Опис : . 4. далечинска контрола на работата го прави полесен за употреба. 3. 105d B аларм дизајн, ефективна одвраќање упад крадци;.Опис : - 1. Компактен дизајн, без разлика дали сте дома или надвор од канцеларија да ви донесе заштита на сите азимут, нека се чувствувате борат за да уживаат во животот; - 2. 1 година за долго траење на батеријата, ја елиминира честа замена на батеријата проблеми, да ви даде долготрајно чувство на сигурност; - 3. 105d B аларм дизајн, ефективна одвраќање упад крадци; - 4. далечинска контрола на работата го прави полесен за употреба.Јас.Електрични Опис : - 1. Домаќин 2 aaa (или 7) алкална батерија работење; - 2. Далечински Управувач 1 12 V/27 A Алкална батерија работење; - 3. Примање Домаќин континуиран режим за повеќе од 1 години; - 4. Далечински Управувач континуиран режим за повеќе од 1 години; - 5. Работни Амбиентална температура : -10; - 6. Работна Средина Влажност : .

За стоката

Слична стока во категоријата