0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
01 Звук и Светлина Двојна Аларм Бела Магнетен Сензор, ПИР Детектор, Вратата Магнетни и Движење Двоен Индукција за Дома

01 Звук и Светлина Двојна Аларм Бела Магнетен Сензор, ПИР Детектор, Вратата Магнетни и Движење Двоен Индукција

DEN 710.40
Това е достапна

Износот

Кога вратата или прозорецот е отворен.вратата сензор се спроведува и врски алармот да се реализираат.Направени на супериорен ABS материјали, цврсти и издржливи во употреба.Вратата магнетни и движење двоен индукција, звучни и светлосни двојна алармот, да обезбеди двојно гаранција за вашиот дом.Откривање на отвори/затвори статус на врата/прозорец, заштита на вашиот дом или канцеларија без разлика дали сте во или надвор.Супер еколошка одржливост и стабилност, уживајќи тешко носи квалитет.

За стоката

Слична стока во категоријата