0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kuriyama T760AA450X100 Сув Прав Испорака Црево, мала Тежина, 4.5 ID, 5 OD, Црна

Kuriyama T760AA450X100 Сув Прав Испорака Црево, мала Тежина, 4.5 ID, 5 OD, Црна

DEN 2258.40
Това е достапна

Износот

Мала Тежина Сув Прав Испорака Црево.Kuriyama Fracking.Материјал Ракување Индустриски Гумени Црева.Земја на потекло : сад.Испуштање на сув прав под низок притисок, како што се сува цемент, житарици и добиточна храна трансфер.

За стоката

Слична стока во категоријата