0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HBD Thermoid CR 1158 Softwall Ароматични Гориво SAE 30R2 Тип 2 Црево, 500 PSI, 6' Должина, 1 ID, Црна

HBD Thermoid CR 1158 Softwall Ароматични Гориво SAE 30R2 Тип 2 Црево, 500 PSI, 6' Должина, 1 ID, Црна

DEN 1787.04
Това е достапна

Износот

Цевка : NBR.Засилување : Гуми Кабелот.Корица : CR.Температура : -40° to +212°F. Забелешка : Не се произведени со статични жица.На Thermoid 16115810006 е 1158 Softwall Ароматични Гориво SAE 30 R2 Тип 2 Црево.Оваа црево е одличен повеќенаменски цревото кој е дизајниран за употреба во гориво трансфер на апликации, како на додатен вратот, каде што ароматични гориво отпор е потребно.Оваа црево карактеристики на CR покритие што се нафта, топлина, и озонската отпорни.

За стоката

Слична стока во категоријата