0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Паркер Hannifin 7705-2000 Црна Нитрилна Зелена Етикета Брановидни Резервоарот Камион Црево, Црна Нитрилна, 2.440 OD, 200' Должина, 2 ID

Паркер Hannifin 7705-2000 Црна Нитрилна Зелена Етикета Брановидни Резервоарот Камион Црево, Црна Нитрилна, 2.440

DEN 393.60
Това е достапна

Износот

2" ID x 2.440" OD.Флексибилни, среден притисок индустриски вшмукување и празнење црева.Дизајниран за да се справи со нафта и деривати на горива.Корица : Црна нитрилна/ПВЦ; Крај; Брановидни.Температурата Опсег : -20°F до 180°F. Паркер 7705-2000 Зелена Етикета Брановидни Резервоарот Камион Црево, Црна Нитрилна, 2" ID x 2.440" OD, 100 ft.Оваа црево е флексибилна, среден притисок индустриски вшмукување и празнење црева дизајниран да се справи со нафта и деривати на горива, како што се биодизел, дизел, етанол и бензин.Црево Внатрешна Цевка Материјал : Црна нитрилна; Материјали - Цевка Засилување : 2 текстилни plies со двојна жица хеликс; Материјал - Покривање : Црна нитрилна/ПВЦ; Крај - Покривање : Брановидни завиткано; Температура Опсег : -20°F до 180°F.

За стоката

Слична стока во категоријата