0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PACLOCK е UCS-7S/770 Hasp и Пак Комбо Комплет, Купи Американската Дејствува во Согласност, не ' Рѓосувачки Челик Тело, Бела Hasp, Високо ниво на Безбедност од 6-Pin Цилиндар, Еден За

PACLOCK е UCS-7S/770 Hasp и Пак Комбо Комплет, Купи Американската Дејствува во Согласност, не ' Рѓосувачки Челик

DEN 2059.20
Това е достапна

Износот

Превоз завртки не се вклучени (големина : 3/8"-16).Исто така, постојат дополнителни монтажа поени скриени под пак, што го прави ова hasp посигурно од било кој друг.Изберете ја вашата сопствена клучни код и никогаш не се грижите за вашиот сосед го има истиот код!Како само мало катанец со целосна нерѓосувачки челик игли, на UCS цилиндар е ѕвер. [ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ] На UCS високи перформанси ги собереш/судрат отпорни на 6-pin цилиндар со повеќе од 20.Нерѓосувачки челик гајтанот и serrated безбедност игли се направи за заклучување трансферот, се судрат, и ударна отпорност.000 уникатен клуч кодови и го прави дупликат клуч комбинации исклучително ретки, што значи дека вашиот копче со број, речиси е уникатен за вас. [УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ] Уникатен Lock-за-Hasp прицврстување дизајн значи дека никогаш нема да ја изгубите кодот за повторно!Само мало hasp дека е цинк позлатен потоа powdercoated за најдобра заштита од ' рѓа!Backplates вклучени за дополнителни стабилност.Непобедлива за поддршка на корисниците и исклучителни доведе пати како брави се изградени и се испраќаат во рок од 24-48 часа!. 6-Pin технологија (повеќе од индустриски стандард 4 игли) обезбедува повеќе од 20. од 304 од не ' рѓосувачки челик, со што UCS-7 S убиец катанец со супериорен weatherability и сила!Тоа е топ-машина доказ и има Lock-за-Hasp прицврстување карактеристика која го обезбедува никогаш нема да ја изгуби својата го заклучите повторно.PACLOCK е UCS-7 S е сите целта хокеј дух пакостник во стилот на катанец дека е изработени во U.Изграден со животниот век на злоупотреба од природните елементи во предвид, UCS-7 A никогаш нема да рѓа благодарение на двоен слој, кој го штити од дожд, лапавица, и снег. [СЕКОЈ ЗАКЛУЧУВАЊЕ, ЕДНА КЛУЧНА] Со PACLOCK, можете да го користите истото копче за да го отворите вашиот приколка, портата, работа кутија, и многу повеќе!Цел вашите клучеви за да го истото копче за заклучување за да ги имаат сите од нив се внесени слично!Има вработено лице прошетка надвор со вашиот клуч?Нема проблем!UCS ви дава можност веднаш да се промени внесување или лесно да се ре-pin вашиот padlocks во прашање на минути.

За стоката

Слична стока во категоријата