0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Servietto за Еднократна употреба Лен-се Чувствуваат Гостин Крпи [Пакет на 1000] - Крпа за Еднократна употреба-Како Рака Крпи - Мека и Абсорбента Хартиена Салфетка за Кујна,

Servietto за Еднократна употреба Лен-се Чувствуваат Гостин Крпи [Пакет на 1000] - Крпа за Еднократна употреба-Како

DEN 3119.76
Това е достапна

Износот

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ДОМОТ РАЧНИ КРПИ : Подобрување на вашиот хостинг со овој елитното премиум квалитет за еднократна употреба гостин крпи, што сите гости ќе го сакам!.ЕДНА КРПА, МУЛТИ-ЦЕЛ : да ги Користите овие премија за еднократна употреба хартиени крпи за вашите гости, вашата бања, кујна и јадење на маса, или надворешен настан.МЕКИ И МНОГУ АБСОРБЕНТА : се Користи за Сушење на Раце, Бришејќи Потоне и Контра, Површини за Чистење и други општа намена сушење апликации.ДОПРЕТЕ-ЗА-ЛЕН РАЧНИ КРПИ : Овие Хартиените салфети се изгледаат и се чувствуваат ткаенина, лен, но со економичноста и расположливиот погодност на расположливиот салфетки.ПРАВОТО ГОЛЕМИНА : [1000 Пак] Расположливиот Рака Салфетки, 12" x 17" кога ширевте, 8.5" x 4" кога укината.

За стоката

Слична стока во категоријата