0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GUB 31.8 MM Двојно Менгеме Карбонски Влакна Супер Долго Велосипед Велосипед Handlebar Extender Продолжување Светлина Светилка Компјутер Телефон Планината Заградата Стои Носи?

GUB 31.8 MM Двојно Менгеме Карбонски Влакна Супер Долго Велосипед Велосипед Handlebar Extender Продолжување Светлина

DEN 2056.80
Това е достапна

Износот

Изградена на трајни алуминиум заградата и супер лесни карбонски влакна бар.Погоден за 31.8 mm калибар handlebar(се користи giveaway изолација може да се вклопат за 25.4/22.2 мм дијаметар handlebar).Супер подолго/продолжен цевка може да се соберат повеќе предмети, како што се светло/велосипед компјутер/телефон/бел носителот итн.Цевка со дијаметар : 22.2 mm, Должина : 202mm.Супер светло CNC Алуминиумско тело.Спецификации : .Материјал : алуминиум легура CNC Менгеме+ карбонски влакна Цевка.Боја : Црна.Менгеме дијаметар : 31.8 мм и 22.2 mm .Менгеме Должина : 9.5 cm.Цевка со дијаметар : 22.2 mm, Должина : 202mm.Погоден за 31.8 mm калибар handlebar(се користи giveaway изолација може да се вклопат за 25.4/22.2 мм дијаметар handlebar),.супер подолго/продолжен цевка може да се соберат повеќе предмети, како што се светло/велосипед компјутер/телефон/бел носителот итн.Giveaway : C/D стил пластични spacer, може да се трансформира 31.8 мм да 25.4/22.2 мм дијаметар handlebar користи.Пакет содржина : . 1 сет x handlebar extender(2 парчиња легура менгеме+1pcs јаглерод цевка+ C/D стил пластични spacer).

За стоката

Слична стока во категоријата