0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OKHOTY Долга Права конска опашка Продолжување 28 инчи Заврши Околу конска опашка Синтетички Влакна Екстензии Клип во конска опашка Hairpiece за Жени(28, Средни Браун)

OKHOTY Долга Права конска опашка Продолжување 28 инчи Заврши Околу конска опашка Синтетички Влакна Екстензии Клип

DEN 287.76
Това е достапна

Износот

ДОДАДЕТЕ ВОЛУМЕН&мала ТЕЖИНА - OKHOTY е пони опашки коса екстензии се направени на квалитетот отпорни на топлина на косата влакна, нуди два вида на должината ponytails за избирање : тегови 140 грама, 20 инчи и 160 грама, 28inch, целосна должина, како и соодветна дебелина, одлична за додавање должина и полнотата на вашиот пони опашка во само секунди.ЛЕСНО&БЕЗБЕДНА НОСИ - Удобен магија паста и двете страни клип-во чешел за да ја зацврсти вашата коса sturdily, заврши околу уредно и се држи цврсто, клип во конска опашка обезбеди може да се стави на овие ponytails за жени со себе во кратко време.За подобро фиксирање, екстра боби иглички се откажал.Додадете некое бебе во прав или сува спреј ако е премногу сјајна, може да се мијат со шампон направи мирис со парфем или да направи мирис со парфем, тогаш нека се исуши природно во вентилирани место.Како да се грижи за конска опашка.Розата во облик на косата нето се дише и удобно.Се чисти со нежно притискање со вашите раце. - Можете да изберете должина на конска опашка, или долго или кратко.И промена на изгледот во неколку секунди без оштетување на косата. -Нова Магија Paste : новата магија паста дизајн, намалување на метежот на косата, така што на носителите поудобно.Долга права коса.Се Различни и мода девојка, Што го Заслужува.На конска опашка проширување е clip-во долга права конска опашка екстензија да додадете на косата волумен и стил на вашата коса.

За стоката

Слична стока во категоријата