0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
uxcell Лабораторија 6mm Дупка Кол Заострените Тест Цевка Шише Затка 16mm-20mm

uxcell Лабораторија 6mm Дупка Кол Заострените Тест Цевка Шише Затка 16mm-20mm

DEN 383.52
Това е достапна

Износот

Име на производ : Тест Цевка Затка;Дупка со Дијаметар : 6mm/0.24".Одговара : for16-20mm Dia Цевка;ГОЛЕМИНА : 20 x33mm/0.8" x 1.3"(MAX.Кол*H).Боја : Бела;Материјал : Силикон.Вкупната Тежина : 7.4 g.Пакет Содржина : 1 x Тест Цевка Затка.Овој тест цевка затка, со core е погодна за хемија апликација.

За стоката

Слична стока во категоријата