0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Античкиот Бронза Метал Кабел Grommet - 2 Делја Заклучите во Функција соЧетка Отвор за Управување со Канцеларија и Компјутерска Биро на Жици - 60mm (2 3/8) Дупка Отворање - 1 Па

Античкиот Бронза Метал Кабел Grommet - 2 Делја Заклучите во Функција соЧетка Отвор за Управување со Канцеларија

DEN 131.76
Това е достапна

Износот

МНОГУ ВАЖНО! - За најдобри резултати, користете 60mm дупка го видел.ЌЕ ГО НАЈДЕТЕ ТОКМУ НА ОВАА СТРАНИЦА!.ТЕШКИ ИЗГРАДБА Изработени од умре фрлија цинк.Античкиот бронза заврши комплименти било décor. "ЧЕТКА" ЖИЦА ОТВОРАЊЕ - Најлон влакната центар & заштитете го вашиот жици при креирање на префинет изглед.E-Z ИНСТАЛАЦИЈА - Само понесе 60mm (2-3/8") дупка..вметнете.. ГОТОВО!. 2 ПАРЧЕ ДИЗАЈН - ги Крие суровини работ на вашето биро.Топ половина "се заклучува во" долната половина со мало насока на стрелките на часовникот се сврти. - 1 Grommet.Големина На : 1 Grommet | Боја : Антички Бронза.

За стоката

Слична стока во категоријата