0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
В. С. Osborne Црна Grommets & Подлошки #Б1-2 Size 2 (3/8 Дупка) 144 Поставува

В. С. Osborne Црна Grommets & Подлошки Б1-2 Size 2 (3/8 Дупка) 144 Поставува

DEN 640.80
Това е достапна

Износот

В. С. Osborne Црна Обичен Rim Grommets И Подлошки.Дувачкиот материјал со досадна црна заврши grommets и подлошки.Ќе добиете 144 grommets и 144 подлошки.Произведено во САД.Големина : 2. Дијаметар на дупка : 3/8". 144 за миење и grommets по бруто.В.S.Osborne Црна Обичен Rim Grommets И Подлошки.Дувачкиот материјал со досадна црна заврши grommets и подлошки.Ќе добиете 144 grommets и 144 подлошки.Произведено во САД.Големина : 2 Дијаметар на дупка : 3/8" 144 миење и grommets по бруто Поставите овие grommets со една од следниве алатки : В. С. Osborne Обичен Миење Grommet ги поставува стандардите, В. С. Osborne Grommet Колекции или Притиснете-N-Snap Алатка.Удар дупки пред поставување grommets со една од следниве алатки : В. С. Osborne Вози Дупка Удар, В. С. Osborne Обновлив Дупка Удар или Завртка Дупка Удар.

За стоката

Слична стока во категоријата