0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RUIXFLR Ретро Троседот во Облик на Мачка Scratcher Влошки Гребење Мачка Салон Кревет картонот Scratcher Одбори, Сива

RUIXFLR Ретро Троседот во Облик на Мачка Scratcher Влошки Гребење Мачка Салон Кревет картонот Scratcher Одбори,

DEN 4535.76
Това е достапна

Износот

Зачувај Вашиот Мебел : мачката scratcher троседот може да ги задоволи вашата мачка е природен гребење инстинкт, ефикасно промовирање на здравиот канџи и заштита на вашиот тросед, завеса, душек, кат.Со мека мат, тоа исто така може да се користи како мачка во кревет.Име на производ : Мачка scratcher Производ Димензии : 60 x 30 x 29cm Милениче живот фаза : сите фази на животот Боја : Кафена Функција : мелење канџи, одмор, игра, анти-вандализам Погоден за мачки под 12 фунти Пакет се вклучени : - гребење Мачка подлога * 1 Споделите Вашата Мачка да Се Забавуваат и да ги Зачувате Вашите Мебел Ние се надеваме да ги споделат различни и повеќе деликатна начини на домашни миленичиња нега заедно со домашни миленичиња љубовници.Големината е доволно голема за нормално мачки, одмор, спиење, се тркалаат, нула.Природни гребење = здрава канџи, одлична вежба, & стрес знаците.

За стоката

Слична стока во категоријата