0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 во 1 Гребење Дневна Кревет, Конзервирана Риба Форма Маче Салон Картон Scratcher, Мебел Заштита, Трајни и Revisible - за Големи Мачки и Маче

2 во 1 Гребење Дневна Кревет, Конзервирана Риба Форма Маче Салон Картон Scratcher, Мебел Заштита, Трајни и Revisible

DEN 453.12
Това е достапна

Износот

Имајќи канџи здрава и заштита на мебел★Две страни се направени ofhigh густина картон може да се користи, што значи долготрајни.★Гребење thepads за скокотливи и разрешување на стресот, скокање во или надвор за забава, лежејќи за arest, вашите мачки ќе падне во љубов со овој подарок на прв поглед.Compressive отпор, свиткување отпор, нула отпор и отпорност на триење, и добра цврстина.62 in Packing Листа : 1*Конзервирана риба мачка scratcher мачка litter NOTE : Поради светлината и на екранот разлика, theitem е боја може да биде малку поинаков од слики. ★[Зачувување на Мебел] : На гребење одбор куќа може да ги задоволи вашата мачка е природен гребење инстинкт, ефикасно промовирање на мачката е здрава шепи, и заштита на вашиот тросед, завеси, душек и подот.Можете да магацинот со нив заедно да се зачува простор, или можете да ги одвои Добиете повеќе изгребани површини.5-2cm разлики поради tomanual мерење.Pleaseunderstand, ви благодарам.Unleashes природата инстинкти и да биде среќен мачка, дупка обезбедува yourkitty со независна простор за одмор.

За стоката

Product name:
Canned fish cat scratcher catlitter
Material:
corrugated paper
Size:
30*30*60cm/11.81*11.81*23.62in
Packing List:
1*Canned fish cat scratcher cat litter :
Due to the light and screen difference, theitem's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow 0.5-2cm differences due tomanual measurement. :
Due to differences between differentmonitors, the picture may not reflect the actual colors of the item. Pleaseunderstand, thank you. :

Слична стока во категоријата